Seminarium pt. „Dobry zawód szansą na sukces”

Wersja do wydruku

 Zespół doradców zawodowych z Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego działającego w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Suwałkach serdecznie zaprasza nauczycieli wychowawców klas III suwalskich gimnazjów do aktywnego uczestnictwa w seminarium pt. „Dobry zawód - szansą na sukces”. Przedsięwzięcie jest organizowane w związku z ogłoszonym przez Ministra Edukacji Narodowej roku szkolnego 2014/2015 Rokiem Zawodowców oraz w ramach realizowanego w naszym mieście programu Dobry zawód to szansa na sukces (program ogłoszony przez Prezydenta Miasta Suwałk). Partnerzy: Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół nr 4 oraz Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach.

Seminarium odbędzie się w środę 10 grudnia 2014 r. w godz. 9.30 – 14.00 w siedzibie SODN w Suwałkach, ul. Kamedulska 3, a jego celem jest wsparcie wychowawców w pracy z uczniami w obszarze wyboru ścieżki kształcenia i zawodu.

Uprzejmie prosimy o przesłanie listy osób z Państwa szkoły, które wezmą udział w seminarium (doradcazawodowy@poradnia-suwalki.pl ).

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w formie doskonalenia nauczycieli.